Aktualności

    Serdecznie zapraszamy na wirtualną wycieczkę po przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Dzięki płynnym przejściom po poradniach MZOZ można m.in. zorientować się w układzie placówek, jak również zapoznać się z ofertą Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Zwiedzający może w dowolnej chwili zatrzymać wirtualny spacer, zrobić zdjęcie obiektu, zobaczyć jego lokalizację na mapie, a nawet sprawdzić warunki atmosferyczne.

    Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę www.spacer.mzoz.pl i rozpocząć zwiedzanie. Na początku - od Przychodni nr 1 przy ul. Kilińskiego 16 we Włocławku, w której znajduje się główna siedziba Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej, natomiast jeśli są Państwo zainteresowani innymi jednostkami organizacyjnymi - wystarczy rozwinąć listę znajdującą się w lewym, dolnym rogu ekranu i wybrać kolejną przychodnię. Po spacerze możemy poruszać się m.in. podążając za propozycjami wyświetlanymi na środku ekranu lub korzystając z wcześniej wspomnianej listy.

    Oprócz możliwości zapoznania się z naszymi obiektami, warto zwrócić uwagę na panele po prawej stronie. Zostały w nich zamieszczone najważniejsze informacje dotyczące placówek, czyli adresy, numery telefonów oraz godziny otwarcia. Dodatkowo klikając w link „przejdź do poradni” następuje bezpośrednie przekierowanie do oficjalnej strony obiektu.

 

Mamy nadzieję, że wirtualny spacer ułatwi Państwu dostęp do informacji, a tym samych zachęci do skorzystania z usług MZOZ.

Menu

Start

MZOZ

POZ

RTG

Specjalistyka

Ambulatorium

Profilaktyka

DPS

Galeria

Rehabilitacja

Spacer

Kontakt

 

Partner

87-800 Wlocławek, ul. Kilińskiego 16
54 2311062