Aktualności

Program bezpłatnych szczepień przeciwko grypie

Informacja

MZOZ Sp. z o.o. informuje, że z dniem 1 sierpnia 2018 organizuje się grupa dla osób z syndromem DDA w Poradni Leczenia Uzależnień.

Zainteresowanych prosimy o kontakt, nr telefonu: 54 2310487

 

Oferta pracy - sprzątaczka

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku zatrudni sprzątaczkę na umowę zlecenie w okresie wakacyjnym.
Kontakt: tel: 519141608.

Oferta pracy

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku zatrudni do pracy w poradni dziecięcej lekarza pediatrę lub lekarza rodzinnego (lub w trakcie specjalizacji).
Oferujemy:
- umowę o pracę/umowę zlecenie/kontrakt,
- dogodne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel),
- kompetentny zespół współpracowników,
- wynagrodzenie do ustalenia.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie cv wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

Szanowni mieszkańcy Włocławka! Informujemy, że Prezydent naszego miasta dr Marek Wojtkowski oraz Rada Miasta Włocławek podjęli decyzję o sfinansowaniu szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego m. in. za rozwój raka szyjki macicy. W związku z powyższym zapraszamy na zorganizowane specjalnie dla Państwa spotkanie, które odbędzie się 17 maja 2018 roku o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta Włocławek, przy ulicy Zielony Rynek 11/13 w sali nr 4- parter). Poprowadzi je ekspert w dziedzinie ginekologii onkologicznej i chirurgii pani dr nauk medycznych Anna Bartosińska- Dyc.
Na spotkanie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych uczennic zamieszkałych we Włocławku i urodzonych w 2006 roku. Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej ul. Kilińskiego 16, nr tel. 54 231 10 33.
 

 

Menu

Start

MZOZ

POZ

RTG

Specjalistyka

Ambulatorium

Profilaktyka

DPS

Galeria

Rehabilitacja

Spacer

Kontakt

 

Partner

87-800 Wlocławek, ul. Kilińskiego 16
54 2311062